logo0

  • Pierogarnia

  • Stolnica

  • Garmażerka

  • Dania obiadowe

  • Świetny klimat

  • Zapraszamy serdecznie

Za studioZa studio

Szanowny Kliencie

Administratorem Twoich danych osobowych jest Spółdzielnia Socjalna Garmażerka Pierogarnia STOLNICA z siedzibą w Lublinie przy ul. Kryształowej 19/3, 20-582  Lublin, (zwana dalej: STOLNICA).

Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizowanie zamówień oraz prowadzenie przez STOLNICA marketingu bezpośredniego (przy użyciu telefonów, tabletów, komputerów, e-maili, komunikatorów, serwisów społecznościowych, etc. w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących) w celach: informacyjnych, marketingowych, przedstawiania ofert handlowych, prowadzenia działań promocyjnych obecnie jak i w przyszłości.

Twoje dane przechowujemy przez okres niezbędny do realizacji czynności wynikających ze świadczonych usług, w tym w zakresie obsługi roszczeń posprzedażowych (np. uprawnień z gwarancji, rękojmi, czy też rozliczeń podatkowych). Do profilowania będą wykorzystywane następujące kategorie danych: informacje o produktach i usługach, sposobie korzystania z nich, informacje o płatnościach, informacje zawarte w plikach cookies, informacje o adresach elektronicznych (odwiedzanych podstronach), informacje o używanych urządzeniach .

Informujemy, że Twoje dane mogą być profilowane, w szczególności w celach marketingowych, prowadzenia badań, oceny zainteresowań i preferencji zakupowych.

Masz prawo w każdym momencie do wyrażenia sprzeciwu na profilowanie Twoich działań na potrzeby marketingu bezpośredniego.

Informujemy, że Twój sprzeciw na marketing bezpośredni będzie równoznaczny z wycofaniem zgody na profilowanie.

Masz prawo:

- dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz uaktualnienia,

- do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania. Pamiętaj, że skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody, a od 25 maja 2018 r.

- wniesienia skargi do organu nadzorczego

- prawo do przenoszenia danych

- "prawo do bycia zapomnianym"